Postcode 6512EM betreft de straat Leemptstraat in Nijmegen, Bottendaal. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 6512EM gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 6512EM 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1899 is Leemptstraat 1 te Nijmegen. Het pand heeft een oppervlakte van 28m² en heeft 1 kamers kamers. De geschatte waarde van deze woning is € 200.000.
Het adres van deze woning uit 1899 is Leemptstraat 1B te Nijmegen. Het pand heeft een oppervlakte van 18m² en heeft 1 kamers kamers. De geschatte waarde van deze woning is € 135.000.
Het adres van deze woning uit 1899 is Leemptstraat 1a2 te Nijmegen. Het pand heeft een oppervlakte van 72m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 317.500.
Het adres van deze woning uit 1899 is Leemptstraat 1a te Nijmegen. Het pand heeft een oppervlakte van 64m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 327.500.
Het adres van deze woning uit 1910 is Leemptstraat 7a te Nijmegen. Het pand heeft een oppervlakte van 57m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 285.000.
Leemptstraat 8 te Nijmegen: aanleggen van een dakterras op de bovenste etage - omgevingsvergunnin...
Burghardt van den Berghstraat 85 en Leemptstraat 1A te Nijmegen: verbouwen van twee bovenwoningen...
Burghardt vd Berghstraat 85 te Nijmegen: verbouwen bovenwoningen tot appartementen - omgevingsver...
Leemptstraat 1 A te Nijmegen: kappen van twee bomen - omgevingsvergunning - Aanvraag ontvangen
In de nacht van zondag op maandag 26 februari 2018 om 01:50 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Leemptstraat 1 te Nijmegen....
Leemptstraat 7a te Nijmegen: plaatsen van dakramen - omgevingsvergunning - Aanvraag buiten behand...
Op 31 maart 2015 om 20:34 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Leemptstraat 7 te Nijmegen....
Aanvraag evenementenvergunning APV, Bottendaal Alive, 28-7-13, hoek Leempstr/Burgh.v.d.Berghstr. ...
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Bottendaal
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG