Postcode 6524MT betreft de straat Bankastraat in Nijmegen, Galgenveld. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 6524MT gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 6524MT 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1955 is Bankastraat 4 te Nijmegen. Het pand heeft een oppervlakte van 71m² en heeft 2 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 399.000.
De onderneming Merten Solutions is gevestigd op Bankastraat 32 te Nijmegen en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
Het adres van deze woning uit 1954 is Bankastraat 22 te Nijmegen. Het pand heeft een oppervlakte van 71m² en heeft 2 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 300.000.
Het adres van deze woning uit 1955 is Bankastraat 12 te Nijmegen. Het pand heeft een oppervlakte van 82m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 300.000.
Op 10 september 2022 om 15:36 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Bankastraat te Nijmegen....
Op 17 april 2021 om 18:08 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Bankastraat te Nijmegen....
De onderneming VeldtZorg is gevestigd op Bankastraat 18 te Nijmegen en is actief in de branche Overige paramedische praktijken (geen fysiotherapie en psychologie) en alternatieve genezers.
Op 29 september 2020 om 12:40 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Bankastraat te Nijmegen....
Op 26 juli 2019 om 16:55 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Bankastraat te Nijmegen....
Bankastraat 10 te Nijmegen: aanvraag woningomzettingsvergunning - onttrekkingsvergunning - Vergun...
Molukkenstraat 86 te Nijmegen: aanvraag woningomzettingsvergunning - onttrekkingsvergunning - Ver...
Bankastraat 10 te Nijmegen: aanvraag woningomzettingsvergunning - onttrekkingsvergunning - Aanvra...
Bankastraat 36 te Nijmegen: verwijderen van asbest - meldingen - Melding ontvangen
Molukkenstraat 86 te Nijmegen: aanvraag woningomzettingsvergunning - onttrekkingsvergunning - Aan...
Het adres van deze woning uit 1955 is Bankastraat 26 te Nijmegen. Het pand heeft een oppervlakte van 71m² en heeft 2 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 217.500.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Galgenveld
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG