Postcode 6532AK betreft de straat Rentmeesterlaan in Nijmegen, St. Anna. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 6532AK gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 6532AK 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1961 is Rentmeesterlaan 4 te Nijmegen. Het pand heeft een oppervlakte van 65m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 325.000.
Het adres van deze woning uit 1961 is Rentmeesterlaan 16 te Nijmegen. Het pand heeft een oppervlakte van 73m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers.
Het adres van deze woning uit 1961 is Rentmeesterlaan 6 te Nijmegen. Het pand heeft een oppervlakte van 65m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 298.000.
Het adres van deze woning uit 1961 is Rentmeesterlaan 2 te Nijmegen. Het pand heeft een oppervlakte van 65m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 288.000.
Het adres van deze woning uit 1961 is Rentmeesterlaan 28 te Nijmegen. Het pand heeft een oppervlakte van 65m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 275.000.
De onderneming QMe-in is gevestigd op Rentmeesterlaan 22 te Nijmegen en is actief in de branche Reclamebureaus.
Burg Daleslaan 50 Diehuizerweg 285 Heyendaalseweg Kanunnik van Mulicomstraat te Nijmegen: kappen...
Rentmeesterlaan 32 te Nijmegen: kappen - omgevingsvergunning - Vergunning geweigerd
Rentmeesterlaan 32 te Nijmegen: kappen - omgevingsvergunning - Aanvraag ontvangen
Het adres van deze woning uit 1960 is Rentmeesterlaan 8 te Nijmegen. Het pand heeft een oppervlakte van 66m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 175.000.
Rentmeesterlaan 20 te Nijmegen: aanvraag woningomzettingsvergunning - onttrekkingsvergunning - Ve...
Op 9 juli 2017 om 15:11 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Rentmeesterlaan 32 te Nijmegen....
De onderneming Tandarts Dirks is gevestigd op Rentmeesterlaan 16 te Nijmegen en is actief in de branche Praktijken van tandartsen.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor St. Anna
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG