Postcode 6591GB betreft de straat Prof. Irenestraat in Gennep, Midden. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 6591GB gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 6591GB 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Creative Power is gevestigd op Pr.Irenestraat 18 te Gennep en is actief in de branche Brede administratieve dienstverlening.
De onderneming Salon Tessa is gevestigd op Pr.Irenestraat 34 te Gennep en is actief in de branche Schoonheidsverzorging, pedicures en manicures.
Het adres van deze woning uit 1952 is Pr.Irenestraat 18 te Gennep. Het pand heeft een oppervlakte van 108m² en een perceeloppervlakte van 230m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 359.000.
De onderneming Denise van Abel is gevestigd op Pr. Irenestraat 6 te Gennep en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
De stichting Stichting Spreek dezelfde taal is gevestigd op Pr. Irenestraat 30 te Gennep en is actief in de branche Steunfondsen (niet op het gebied van welzijnszorg).
Het adres van deze woning uit 1953 is Pr.Irenestraat 14 te Gennep. Het pand heeft een oppervlakte van 94m² en een perceeloppervlakte van 358m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 250.000.
Besluit Omgevingsvergunning Pr. Irenestraat 4 en anderen te Gennep: het onderhouden en renoveren ...
Provincie Limburg, besluit Wet natuurbescherming Soorten, locatie Prinses Irenestraat 1 e.o. te...
Verlenging beslistermijn Omgevingsvergunning Pr.Irenestraat 4 en anderen te Gennep: het onderhoud...
Ontvangst Omgevingsvergunning Pr.Irenestraat 4 en anderen te Gennep: het onderhouden en renoveren...
De onderneming Massagepraktijk Meer dan Zen is gevestigd op Pr. Irenestraat 8 te Gennep en is actief in de branche Sauna’s, solaria, baden e.d..
Pr. Irenestraat 4, Gennep: Sloopmelding
De onderneming C&C handelsonderneming is gevestigd op Pr. Irenestraat 30 te GENNEP en is actief in de branche Groothandel in machines voor de bouw.
Op 23 april 2016 om 18:12 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Pr.Irenestraat 22 te Gennep....
Op 15 februari 2015 om 16:30 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Pr.Irenestraat 34 te Gennep....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Midden
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG