Postcode 6603AW betreft de straat Pieter Zeemanstraat in Wijchen, Bedrijventerrein Nieuwenweg. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 6603AW gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 6603AW 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap Van Hunnik Vastgoed B.V. is gevestigd op Pieter Zeemanstraat 2 te Wijchen en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap Van Hunnik Holding B.V. is gevestigd op Pieter Zeemanstraat 2 te Wijchen en is actief in de branche Financiële holdings.
Het adres van deze woning uit 1991 is Pioniershof 7 te Wijchen. Het pand heeft een oppervlakte van 142m² en een perceeloppervlakte van 385m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 537.000.
Op 2 januari 2023 om 18:57 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Pieter Zeemanstraat te Wijchen....
De besloten vennootschap Houtproducten.nl B.V. is gevestigd op Pieter Zeemanstraat 20 te Wijchen en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Dit bedrijfspand op het adres Pieter Zeemanstraat 20 te Wijchen is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1993. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder lichtstraten, overheaddeuren, heater, pantry, inbouwarmaturen en te openen ramen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 575 m² (in units vanaf 505 m²) en bestaat uit 1 bouwlaag.
Op 18 april 2021 om 05:04 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Pieter Zeemanstraat te Wijchen....
De stichting Stichting Hay-Invicta is gevestigd op Pieter Zeemanstraat 2 te Wijchen en is actief in de branche Overige ideële organisaties n.e.g..
Op 8 juni 2020 om 14:15 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Pieter Zeemanstraat te Wijchen....
Op 14 januari 2020 om 09:24 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Pieter Zeemanstraat te Wijchen....
Op 27 november 2019 om 02:51 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Pieter Zeemanstraat te Wijchen....
Op 3 januari 2019 om 20:26 is de ambulancedienst uitgereden naar Pieter Zeemanstraat te Wijchen....
Mededeling voorgenomen kap
Gemeente Wijchen - Inrichten twee algemene gehandicaptenparkeerplaatsen - de Wijchert te Wijchen...
Sloopmelding Pieter Zeemanstraat 28, Wijchen
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Bedrijventerrein Nieuwenweg
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG