Postcode 6615AK betreft de straat Hazenpad in Wijchen, Verspreide huizen Leur. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 6615AK gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 6615AK 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De vereniging Schietsportvereniging de Steiner Schutters is gevestigd op Hazenpad 30 te Leur en is actief in de branche Overige buitensport.
De besloten vennootschap Privacyzorg B.V. is gevestigd op Hazenpad 30 te Leur en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
De besloten vennootschap ATROPA B.V. is gevestigd op Hazenpad 30 te Leur en is actief in de branche Advisering op het gebied van informatietechnologie.
De onderneming TRA Store was gevestigd op Hazenpad 26 te Leur en was actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Op 6 september 2022 om 20:45 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Hazenpad te Leur....
De besloten vennootschap Schell B.V. is gevestigd op Hazenpad 30 te Leur en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
Op 11 september 2021 om 12:04 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Hazenpad te Leur....
De besloten vennootschap Marken B.V. is gevestigd op Hazenpad 32 te Leur en is actief in de branche Financiële holdings.
Verleende omgevingsvergunning Hazenpad 26, Leur
Ontvangen aanvraag omgevingsvergunning Hazenpad 26, Leur
De onderneming Teun Schraven is gevestigd op Hazenpad 26 te Leur en is actief in de branche Bewerken van edelstenen en vervaardiging van sieraden e.d. (geen imitatie).
Milieumelding Hazenpad 34, Leur
De besloten vennootschap Lunette B.V. is gevestigd op Hazenpad 32 te Leur en is actief in de branche Financiële holdings.
Op 4 maart 2017 om 10:46 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Hazenpad 30 te Leur....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Verspreide huizen Leur
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG