Postcode 6617AV betreft de straat Ambachtshof in Wijchen, Verspreide huizen Bergharen. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 6617AV gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 6617AV 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming PP Management Support is gevestigd op Ambachtshof 2 te Bergharen en is actief in de branche Bemiddelingsactiviteiten in verband met zakelijke dienstverlening, n.e.g..
De besloten vennootschap Marlieke Holding B.V. is gevestigd op Elzendweg 15 te Bergharen en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
De besloten vennootschap Ross B.V. is gevestigd op Elzendweg 15 te Bergharen en is actief in de branche Financiële holdings.
De vennootschap onder firma Aderfia is gevestigd op Elzendweg 25C te Bergharen en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De stichting St. Administratiekantoor Marlieke Holding is gevestigd op Elzendweg 15 te Bergharen en is actief in de branche Financiële holdings.
Vastgesteld bestemmingsplan ‘Elzendweg 13b Bergharen’ en vaststelling hogere grenswaarde geluid
De onderneming Visschers Diensten & Consultancy is gevestigd op Elzendweg 25A te Bergharen en is actief in de branche Advisering op het gebied van management en bedrijfsvoering (geen public relations en organisatie- ad.
Ontwerpbestemmingsplan en ontwerpbesluit Hogere grenswaarden geluid ‘Elzendweg 13b Bergharen’, ge...
Op 2 juni 2022 om 22:31 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Ambachtshof te Bergharen....
De onderneming Laure B?hmer is gevestigd op Elzendweg 13 te Bergharen en is actief in de branche Brede administratieve dienstverlening.
Op 9 maart 2022 om 15:34 is de traumahelikopter met grote spoed uitgevlogen naar Ambachtshof te Bergharen....
Op 9 maart 2022 om 15:34 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Ambachtshof te Bergharen....
Op 19 februari 2022 om 08:29 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Ambachtshof te Bergharen....
Verleende omgevingsvergunning Elzendweg 25D, Bergharen
De onderneming SENANG GEZOND was gevestigd op Elzendweg 31 te Bergharen en was actief in de branche Preventieve gezondheidszorg (geen arbobegeleiding).
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Verspreide huizen Bergharen
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG