Postcode 6644AV betreft de straat De Bas in Beuningen, Ewijk-Vording-2. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 6644AV gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 6644AV 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De vereniging VvSE is gevestigd op De Bas 8 te Ewijk en is actief in de branche Gezelligheidsverenigingen.
De onderneming Lin Gerritse is gevestigd op De Bas 3 te Ewijk en is actief in de branche Schrijven en overige scheppende kunst.
Het adres van deze woning uit 1978 is de Bas 22 te Ewijk. Het pand heeft een oppervlakte van 154m² en een perceeloppervlakte van 514m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 575.000.
Op 14 december 2022 om 13:05 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar De Bas te Ewijk....
Op 25 oktober 2022 om 01:58 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar De Bas te Ewijk....
Het adres van deze woning uit 1974 is de Bas 11 te Ewijk. Het pand heeft een oppervlakte van 127m² en een perceeloppervlakte van 314m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 415.000.
De onderneming Eline Vera Virtual Assistant is gevestigd op De Bas 21 te Ewijk en is actief in de branche Brede administratieve dienstverlening.
In de nacht van maandag op dinsdag 12 januari 2021 om 01:50 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar De Bas te Ewijk....
Gemeente Beuningen – verleende omgevingsvergunning - OLO 5266715 - De Bas 8 te Ewijk.
Gemeente Beuningen– aanvraag omgevingsvergunning – OLO 5266715 - De Bas 8 te Ewijk
Gemeente Beuningen – Verlengingsbesluit omgevingsvergunning – OLO 4913747 - De Bas 17 te Ewijk
De onderneming Deeper Justice is gevestigd op De Bas 13 te Ewijk en is actief in de branche Praktijken van psychotherapeuten en psychologen.
Gemeente Beuningen– aanvraag omgevingsvergunning – OLO 4913747 - De Bas 17 te Ewijk
De onderneming SH Broduction is gevestigd op De Bas 18 te Ewijk en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Ewijk-Vording-2
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG