Postcode 6663CJ betreft de straat Laauwikstraat in Nijmegen, Lent. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 6663CJ gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 6663CJ 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De stichting Stichting Leren Interactie Zorg is gevestigd op Laauwikstraat 2 te Lent en is actief in de branche Samenwerkingsorganen op het gebied van gezondheidszorg en overige gezondheidszorgondersteunende dien.
De onderneming Fett Optical Fiber is gevestigd op Laauwikstraat 2A te Lent en is actief in de branche Elektrotechnische bouwinstallatie.
Dit bedrijfspand op het adres Laauwikstraat 6 te Lent is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1998. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder inbouwarmaturen, te openen ramen, kabelgoten, systeemplafond, pantry, verwarming en kamerindeling. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 240 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
De besloten vennootschap S. Sch?ning Holding B.V. is gevestigd op Laauwikstraat 8A te Lent en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap Sch?ning B.V. is gevestigd op Laauwikstraat 8 te Lent en is actief in de branche Boekhoudkantoren.
De onderneming Bakker Arend is gevestigd op Laauwikstraat 12 te Lent en is actief in de branche Vervaardiging van brood en vers banketbakkerswerk.
Op 16 juli 2022 om 16:35 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Laauwikstraat te Lent....
Op 16 juli 2022 om 16:25 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Laauwikstraat te Lent....
Op 22 juli 2021 om 07:21 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Laauwikstraat te Lent....
De besloten vennootschap Erfhulp B.V. is gevestigd op Laauwikstraat 8A te Lent en is actief in de branche Overige specialistische zakelijke dienstverlening.
Laauwikstraat 8 te Lent: vervangen van een handelsreclame - omgevingsvergunning - Vergunning verl...
Laauwikstraat 2 te Lent: realiseren van een kinderdagverblijf met kantoorruimten en 5 wooneenhede...
Definitief besluit Hogere Waarde(n) Wet Geluidhinder Laauwikstraat 2, Lent (Nijmegen)
Laauwikstraat 8 te Lent: vervangen van een handelsreclame - omgevingsvergunning - Aanvraag ontvan...
Op 13 augustus 2019 is het faillissement uitgesproken van Regiospecialist B.V.. Het insolventienummer is F.05/19/314. Regiospecialist B.V. is gevestigd in Vaassen. Regiospecialist B.V. is actief in de branche Industrie.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Lent
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG