Postcode 6711AB betreft de straat Maandereind in Ede, Centrum Ede. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 6711AB gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 6711AB 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De vennootschap onder firma Chin. Ind. Spec. Rest. De Chinese Muur is gevestigd op Maanderpoort 5 te Ede en is actief in de branche Restaurants.
De besloten vennootschap TapAsia B.V. is gevestigd op Maanderpoort 5 te Ede en is actief in de branche Vermogensbeheer.
De onderneming BYQ Klussenbedrijf is gevestigd op Maanderpoort 27 te Ede en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De vereniging Vereniging van eigenaars "Maandereind 37 en 37.a te Ede" is gevestigd op Maandereind 37 te Ede en is actief in de branche Overige belangenbehartiging n.e.g..
De besloten vennootschap Evora is gevestigd op Maanderpoort 17 te EDE GLD en is actief in de branche Winkels in drogisterij-artikelen.
De onderneming Bij Mij is gevestigd op Maandereind 41A te Ede en is actief in de branche Winkels in bovenkleding en mode-artikelen (algemeen assortiment).
Dit bedrijfspand op het adres Maandereind 45- 51 te Ede is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2023. Een energielabel is niet verplicht. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 637 m² (in units vanaf 139 m²) en bestaat uit 1 bouwlaag.
Publicatie verleende evenementenvergunningen
Op 10 februari 2023 om 20:31 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Maandereind te Ede....
Op 11 oktober 2022 om 14:16 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Maandereind te Ede....
Op 4 september 2022 om 21:27 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Maandereind te Ede....
Dit bedrijfspand op het adres Maandereind 37 te Ede is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1944. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 73 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Op 4 mei 2022 om 11:47 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Maandereind te Ede....
Dit bedrijfspand op het adres Maanderpoort 17 te Ede is geschikt als Horecagelegenheid. Het betreft hier bestaande bouw uit 1979. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze horecagelegenheid heeft een oppervlakte van 824 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Maandereind 45 - 53 te Ede is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1930 met energielabel A. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 637 m² (in units vanaf 139 m²) en bestaat uit 1 bouwlaag.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Centrum Ede
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG