Postcode 6717KA betreft de straat Jan Th. Tooroplaan in Ede, Reehorst. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 6717KA gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 6717KA 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1965 is Jan Th. Tooroplaan 25 te Ede. Het pand heeft een oppervlakte van 69m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 245.000.
Het adres van deze woning uit 1965 is Jan Th. Tooroplaan 39 te Ede. Het pand heeft een oppervlakte van 78m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 300.000.
De onderneming YVR Pak is gevestigd op Jan Th. Tooroplaan 21 te Ede en is actief in de branche Wegenbouw en stratenmaken.
Het adres van deze woning uit 1965 is Jan Th. Tooroplaan 43 te Ede. Het pand heeft een oppervlakte van 79m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 275.000.
Het adres van deze woning uit 1965 is Jan Th. Tooroplaan 31 te Ede. Het pand heeft een oppervlakte van 79m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 275.000.
Het adres van deze woning uit 1960 is Jan Th. Tooroplaan 37 te Ede. Het pand heeft een oppervlakte van 79m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 275.000.
Het adres van deze woning uit 1965 is Jan Th. Tooroplaan 27 te Ede. Het pand heeft een oppervlakte van 79m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 275.000.
De onderneming L. Schut Design is gevestigd op Jan Th. Tooroplaan 17 te Ede en is actief in de branche Pakken, sorteren e.d. in loon.
Het adres van deze woning uit 1965 is Jan Th. Tooroplaan 17 te Ede. Het pand heeft een oppervlakte van 70m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 235.000.
De onderneming AM Strategic Communications was gevestigd op Jan Th. Tooroplaan 39 te Ede en was actief in de branche Public relationsbureaus.
Op 25 juni 2020 om 22:21 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Jan Th. Tooroplaan te Ede....
De onderneming pOweR ondernemend resultaat is gevestigd op Jan Th. Tooroplaan 17 te Ede en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
Het adres van deze woning uit 1960 is Jan Th. Tooroplaan 47 te Ede. Het pand heeft een oppervlakte van 78m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 147.500.
plaatsen van een nieuw kozijn, Jan Th. Tooroplaan 47 te Ede
Op 3 juli 2017 om 07:55 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Jan Th. Tooroplaan 7 te Ede....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Reehorst
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG