Postcode 6721XA betreft de straat Soetendaalseweg in Ede, Halderbrink. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 6721XA gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 6721XA 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Books2Catch is gevestigd op Soetendaalseweg 17 te Bennekom en is actief in de branche Handelsbemiddeling gespecialiseerd in overige goederen.
De stichting St.Streekgeschiedenis Weerter Land is gevestigd op Soetendaalseweg 17 te Bennekom en is actief in de branche Speur- en ontwikkelingswerk op het gebied van de maatschappij- en geesteswetenschappen.
De stichting OKU is gevestigd op Soetendaalseweg 17 te Bennekom en is actief in de branche Markt- en opinieonderzoekbureaus.
Het adres van deze woning uit 1973 is Soetendaalseweg 7 te Bennekom. Het pand heeft een oppervlakte van 150m² en een perceeloppervlakte van 354m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 725.000.
Het adres van deze woning uit 1932 is Soetendaalseweg 17 te Bennekom. Het pand heeft een oppervlakte van 121m² en een perceeloppervlakte van 341m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 595.000.
Het adres van deze woning uit 2007 is Soetendaalseweg 23A te Bennekom. Het pand heeft een oppervlakte van 164m² en een perceeloppervlakte van 293m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 585.000.
Het adres van deze woning uit 1968 is Soetendaalseweg 35 te Bennekom. Het pand heeft een oppervlakte van 118m² en een perceeloppervlakte van 347m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 495.000.
Op 17 april 2021 om 20:33 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Soetendaalseweg te Bennekom....
Op 17 april 2021 om 20:17 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Soetendaalseweg te Bennekom....
In de nacht van donderdag op vrijdag 4 januari 2019 om 03:23 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Soetendaalseweg 986 te Bennekom....
De onderneming A Kwadraat Bouw is gevestigd op Soetendaalseweg 29 te Bennekom en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
Op 18 augustus 2018 om 23:42 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Soetendaalseweg te Bennekom....
Op 26 juni 2016 om 21:32 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Soetendaalseweg 9 te Bennekom....
Op 13 oktober 2015 om 08:56 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Soetendaalseweg 29 te Bennekom....
het aanleggen van een inrit, Soetendaalseweg 15 te Bennekom
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Halderbrink
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG