Postcode 6733AP betreft de straat De Houtwal in Ede, Wekerom dorp. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 6733AP gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 6733AP 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De vennootschap onder firma Kwekerij Top & Top is gevestigd op De Houtwal 2A te Wekerom en is actief in de branche Teelt van sierplanten.
Op 28 januari 2019 om 08:34 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar De Houtwal te Wekerom....
Het adres van deze woning uit 2014 is De Houtwal 2 te Wekerom. Het pand heeft een oppervlakte van 165m² en een perceeloppervlakte van 465m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 489.500.
Op 19 februari 2017 om 17:56 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar De Houtwal 3 te Wekerom....
Op 6 september 2016 om 18:35 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar De Houtwal 2 te Wekerom....
realiseren van een gesloten bodemenergiesysteem, De Houtwal 4 te Wekerom
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Wekerom dorp
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG