Postcode 6917BE betreft de straat Hofstraat in Rijnwaarden, Spijk. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 6917BE gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 6917BE 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De stichting Stichting Men of Courage is gevestigd op Hofstraat 8 te Spijk en is actief in de branche Overige ideële organisaties n.e.g..
De onderneming Arina's creatieve hoek is gevestigd op Hofstraat 8 te Spijk en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De onderneming YogaMo is gevestigd op Hofstraat 16 te Spijk en is actief in de branche Overig sport- en recreatieonderwijs.
Het adres van deze woning uit 1946 is Hofstraat 6 te Spijk (Gem. Zevenaar). Het pand heeft een oppervlakte van 111m² en een perceeloppervlakte van 293m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 269.000.
Op 21 augustus 2022 om 21:58 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Hofstraat te Spijk....
Op 11 augustus 2022 om 21:23 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Hofstraat te Spijk....
Op 2 december 2021 om 21:28 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Hofstraat te Spijk....
Op 20 oktober 2021 om 07:45 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Hofstraat te Spijk....
gemeente Zevenaar - vervangen kentekenonderbord - Hofstraat te Spijk
De onderneming Massagepraktijk 't Achterhuus is gevestigd op Hofstraat 8 te Spijk en is actief in de branche Sauna’s, solaria, baden e.d..
Op 12 februari 2018 om 20:36 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Hofstraat 13116 te Spijk....
Het adres van deze woning uit 1920 is Hofstraat 8 te Spijk Gld. Het pand heeft een oppervlakte van 76m² en een perceeloppervlakte van 190m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 150.000.
In de nacht van vrijdag op zaterdag 26 november 2016 om 00:50 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Hofstraat 4 te Spijk....
Op 10 oktober 2016 om 09:56 is de ambulancedienst uitgereden naar Hofstraat 10 te Spijk....
Op 25 september 2016 om 12:49 is de ambulancedienst uitgereden naar Hofstraat 10 te Spijk....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Spijk
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG