Postcode 6941SR betreft de straat Paltsweg in Montferland, Verspreide huizen Loil. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 6941SR gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 6941SR 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1930 is Paltsweg 8 te Didam. Het pand heeft een oppervlakte van 197m² en een perceeloppervlakte van 940m² en heeft 9 kamers kamers waarvan 7 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 595.000.
Het adres van deze woning uit 1925 is Paltsweg 1 te Didam. Het pand heeft een oppervlakte van 177m² en een perceeloppervlakte van 1690m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 450.000.
Op 13 augustus 2020 om 10:30 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Paltsweg te Didam....
Op 4 december 2019 om 18:58 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Paltsweg te Didam....
De onderneming megaexposure is gevestigd op Paltsweg 2 te Didam en is actief in de branche Advisering op het gebied van management en bedrijfsvoering (geen public relations).
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Verspreide huizen Loil
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG