Postcode 6942PT betreft de straat Frieslandweg in Montferland, Verspreide huizen Nieuw-Dijk. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 6942PT gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 6942PT 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Het Automeisje is gevestigd op Frieslandweg 2 te Didam en is actief in de branche Handel in advertentieruimte en -tijd.
Het adres van deze woning is Frieslandweg 2 te Didam. Het pand heeft een oppervlakte van 121m² en een perceeloppervlakte van 7m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 649.000.
Provincie Gelderland Omgevingswet Natura 2000-actviteit, locatie Frieslandweg 5 te Didam
Provincie Gelderland Omgevingswet Natura 2000-activiteit, locatie Frieslandweg 5 te Didam
Het adres van deze woning is Frieslandweg 3 te Didam. Het pand heeft een oppervlakte van 185m² en een perceeloppervlakte van 1625m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 630.000.
Op 13 april 2024 om 17:08 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Frieslandweg te Didam....
Op 13 april 2024 om 17:05 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Frieslandweg te Didam....
Provincie Gelderland aanvraag Omgevingsvergunning
Dit bedrijfspand op het adres Frieslandweg 5 te Didam is geschikt als Agrarisch bedrijf. Het betreft hier bestaande bouw . .
De onderneming Gastouderopvang GewoonLiesje is gevestigd op Frieslandweg 1a te Didam en is actief in de branche Kinderopvang en peuterspeelzaalwerk.
In de nacht van woensdag op donderdag 24 november 2022 om 03:18 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Frieslandweg te Didam....
Omgevingsvergunning afhandeling
Omgevingsvergunning aanvraag
Op 24 juli 2021 om 13:07 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Frieslandweg te Didam....
Op 16 februari 2020 om 20:09 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Frieslandweg te Didam....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Verspreide huizen Nieuw-Dijk
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG