Postcode 6942SE betreft de straat Aalsbergen in Montferland, Verspreide huizen De Hogenend en Oud-Dijk. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 6942SE gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 6942SE 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap Combustion2 B.V. is gevestigd op Aalsbergen 15 te Didam en is actief in de branche Ingenieurs en overig technisch ontwerp en advies.
De besloten vennootschap Tradim B.V. is gevestigd op Aalsbergen 9 te Didam en is actief in de branche Groothandel in verlichtingsartikelen.
De besloten vennootschap Patria Netherlands B.V. is gevestigd op Aalsbergen 2 te Didam en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap M & C Protect B.V. is gevestigd op Aalsbergen 20 te Didam en is actief in de branche Particuliere beveiliging.
De besloten vennootschap Didata Automatisering B.V. is gevestigd op Aalsbergen 12 te Didam en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
De besloten vennootschap Didata Beheer B.V. is gevestigd op Aalsbergen 12 te Didam en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap Comari Holland B.V. is gevestigd op Aalsbergen 13 te Didam en is actief in de branche Groothandel in meet- en regelapparaten.
De besloten vennootschap Interieur 4All Holding B.V. is gevestigd op Aalsbergen 16 te Didam en is actief in de branche Financiële holdings.
Op 23 november 2023 om 13:05 is de politie uitgereden naar Aalsbergen te Didam vanwege een aanrijding met letsel....
De besloten vennootschap Didata Licentie B.V. is gevestigd op Aalsbergen 12 te Didam en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
Dit bedrijfspand op het adres Aalsbergen 7 te Didam is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2000 met energielabel B. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 495.000 euro. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren, betonvloer en heater. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 420 m².
Dit bedrijfspand op het adres Aalsbergen 15 te Didam is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2000 met energielabel A++. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 675.000 euro. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder betonvloer, heater, krachtstroom, overheaddeuren, airconditioning, mechanische ventilatie, inbouwarmaturen en te openen ramen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 636 m² (in units vanaf 228 m²) en bestaat uit 2 bouwlagen.
Dit bedrijfspand op het adres Aalsbergen 2 te Didam is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2001 met energielabel A+. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder topkoeling, lichtstraten, overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, heater, toilet, mechanische ventilatie, inbouwarmaturen, liften en te openen ramen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 2.160 m² en bestaat uit 3 bouwlagen.
Op 17 maart 2022 om 15:58 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Aalsbergen te Didam....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Verspreide huizen De Hogenend en Oud-Dijk
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG