Postcode 7025CC betreft de straat Pausendijk in Bronckhorst, Halle. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7025CC gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7025CC 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1930 is Pausendijk 1 te Halle. Het pand heeft een oppervlakte van 176m² en een perceeloppervlakte van 9m² en heeft 8 kamers kamers waarvan 6 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 725.000.
Het adres van deze woning is Pausendijk 3 te Halle. Het pand heeft een oppervlakte van 266m² en een perceeloppervlakte van 5m² en heeft 11 kamers kamers waarvan 7 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 795.000.
De vennootschap onder firma Gezinshuis - Aan de Dijk is gevestigd op Pausendijk 1 te Halle en is actief in de branche Jeugdzorg met overnachting en dagverblijven voor jeugdzorg.
APV melding: Pausendijk 2a in Halle, het organiseren van carbidschieten
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Halle
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG