Postcode 7025CV betreft de straat Klaverdijk in Bronckhorst, Verspreide huizen Halle. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7025CV gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7025CV 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap W. Heilig Holding B.V. is gevestigd op Klaverdijk 10 te Halle en is actief in de branche Financiƫle holdings.
De maatschap Maatschap G.J. Bluemink&A.H. Bluemink-Gesink is gevestigd op Klaverdijk 14 te HALLE en is actief in de branche Dienstverlening voor het fokken en houden van dieren.
sloopmelding: Klaverdijk 7 in Halle, het saneren van asbest
intrekken omgevingsvergunning: Klaverdijk 10 in Halle, het vervangen van een hooiberg/berging
Klaverdijk 9a in Halle, het saneren van asbest golfplaten
Halle, Veengoot 10, het vergroten van een melkveestal
De onderneming Eggink Grond en Groen is gevestigd op Klaverdijk 10 te Halle en is actief in de branche Grondverzet.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Verspreide huizen Halle
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG