Postcode 7038DD betreft de straat Gildebongerd in Montferland, Zeddam. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7038DD gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7038DD 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De vereniging BC Didam is gevestigd op Gildebongerd 147 te Zeddam en is actief in de branche Individuele zaalsport.
De onderneming ReBo Techniek is gevestigd op Gildebongerd 133 te Zeddam en is actief in de branche Reparatie en onderhoud van machines voor een specifieke bedrijfstak.
Het adres van deze woning uit 1982 is Gildebongerd 147 te Zeddam. Het pand heeft een oppervlakte van 94m² en een perceeloppervlakte van 353m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 340.000.
De onderneming TU-Build is gevestigd op Gildebongerd 157 te Zeddam en is actief in de branche Overige zakelijke dienstverlening n.e.g..
De onderneming Nails & feet by Romee is gevestigd op Gildebongerd 153 te Zeddam en is actief in de branche Schoonheidsverzorging, pedicures en manicures.
De onderneming F.D.S. is gevestigd op Gildebongerd 163 te ZEDDAM en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Zeddam
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG