Postcode 7045AW betreft de straat Eerlandsestraat in Montferland, Verspreide huizen Azewijn. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7045AW gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7045AW 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De stichting Stichting Mai-j feest Azum is gevestigd op Eerlandsestraat 16 te AZEWIJN en is actief in de branche Gezelligheidsverenigingen.
Verschuiven en vergroten agrarisch bouwvlak.
De besloten vennootschap Marnics Azum Holding B.V. is gevestigd op Eerlandsestraat 16 te AZEWIJN en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
De onderneming MB Technische Dienstverlening is gevestigd op Eerlandsestraat 16 te AZEWIJN en is actief in de branche Landschapsverzorging.
Verschuiven en vergroten agrarisch bouwvlak
De besloten vennootschap 't Azumse Broek B.V. is gevestigd op Maatweg 2 te AZEWIJN en is actief in de branche Fokken en houden van varkens.
Milieumelding - Eerlandsestraat 20 te Azewijn
De besloten vennootschap Roki Meijer B.V. i.o. is gevestigd op Eerlandsestraat 16 te Azewijn en is actief in de branche Fokken en houden van melkvee.
Omgevingsvergunning - Eerlandsestraat 20 te Azewijn
De maatschap Maatschap P.A.W.M. Berntsen en C.J.M. Kok is gevestigd op Maatweg 2 te Azewijn en is actief in de branche Fokken en houden van varkens.
De vennootschap onder firma V.o.f. Meijer-Oldenboom is gevestigd op Eerlandsestraat 16 te Azewijn en is actief in de branche Fokken en houden van melkvee.
De onderneming M. te Wiel is gevestigd op Eerlandsestraat 20 te AZEWIJN en is actief in de branche Teelt van granen, peulvruchten en oliehoudende zaden.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Verspreide huizen Azewijn
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG