Postcode 7077AB betreft de straat Netterdensestraat in Oude IJsselstreek, Netterden. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7077AB gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7077AB 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1894 is Netterdensestraat 10 te Netterden. Het pand heeft een oppervlakte van 192m² en een perceeloppervlakte van 754m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 6 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 495.000.
De onderneming Nubasbouw is gevestigd op Netterdensestraat 10 te Netterden en is actief in de branche Bouwtimmeren.
Besluit evenementenvergunning Autocross Masters 2024 in Netterden
Besluit evenementenvergunning Autocross Gendringen in Netterden
De onderneming Juridisch Adviesbureau De Brug is gevestigd op Netterdensestraat 6 te Netterden en is actief in de branche Rechtskundige adviesbureaus.
Verleende watervergunning, voor het aanleggen van een perskuip en een stalen mantelbuis bij Windp...
Acceptatie sloopmelding Netterdensestraat 17 in Netterden voor het verwijderen van asbest.
Acceptatie sloopmelding Netterdensestraat 30 in Netterden voor het verwijderen van asbest.
De onderneming S-tec metaalbewerking is gevestigd op Netterdensestraat 14 te Netterden en is actief in de branche Algemene metaalbewerking.
De besloten vennootschap De Beenenberg B.V. is gevestigd op Netterdensestraat 17 te Netterden en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
Verleende watervergunning, voor het leggen van een dam met duiker aan de Netterdensestraat in Net...
De onderneming KBB Ambulante Begeleiding is gevestigd op Netterdensestraat 18 te NETTERDEN en is actief in de branche Maatschappelijk werk.
Beschikking Omgevingsvergunning en verklaring van geen bedenkingen Windpark Den Tol Netterden
RECTIFICATIE
Bouw jongveestal
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Netterden
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG