Postcode 7131EG betreft de straat Ludgerhof in Oost Gelre, Veld Oost. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7131EG gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7131EG 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 2004 is Ludgerhof 8 te Lichtenvoorde. Het pand heeft een oppervlakte van 214m² en een perceeloppervlakte van 215m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 535.000.
De onderneming Sjoerd Stottelaar is gevestigd op Ludgerhof 3 te Lichtenvoorde en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
De vereniging Eigenarenvereniging Ludgerhof is gevestigd op Ludgerhof 12 te Lichtenvoorde en is actief in de branche Overige belangenbehartiging n.e.g..
Het adres van deze woning is Ludgerhof 6 te Lichtenvoorde. Het pand heeft een oppervlakte van 201m² en een perceeloppervlakte van 120m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 425.000.
Het adres van deze woning uit 1949 is Bronckhorststraat 37 te Lichtenvoorde. Het pand heeft een oppervlakte van 101m² en een perceeloppervlakte van 410m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 325.000.
Het adres van deze woning uit 2004 is Ludgerhof 5 te Lichtenvoorde. Het pand heeft een oppervlakte van 186m² en een perceeloppervlakte van 120m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 299.005.
Het adres van deze woning uit 1949 is Bronckhorststraat 21 te Lichtenvoorde. Het pand heeft een oppervlakte van 95m² en een perceeloppervlakte van 397m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 295.000.
De onderneming vol is gevestigd op Ludgerhof 14 te Lichtenvoorde en is actief in de branche Bedrijfsopleiding en -training.
Op 1 november 2020 om 10:15 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Ludgerhof te Lichtenvoorde....
De onderneming VTE Advies Kok is gevestigd op Bronckhorststraat 29 te Lichtenvoorde en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
Het adres van deze woning uit 2004 is Ludgerhof 9 te Lichtenvoorde. Het pand heeft een oppervlakte van 198m² en een perceeloppervlakte van 215m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 359.000.
Het adres van deze woning uit 1948 is Bronckhorststraat 45 te Lichtenvoorde. Het pand heeft een oppervlakte van 136m² en een perceeloppervlakte van 365m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 269.045.
De onderneming Lieneke Smid fotografie is gevestigd op Ludgerhof 2 te LICHTENVOORDE en is actief in de branche Fotografie.
De besloten vennootschap Pascal Elshof Holding B.V. is gevestigd op Ludgerhof 9 te LICHTENVOORDE en is actief in de branche Financiële holdings.
Het adres van deze woning is Ludgerhof 16 te Lichtenvoorde. Het pand heeft een oppervlakte van 142m² en een perceeloppervlakte van 113m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 289.500.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Veld Oost
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG