Postcode 7211DG betreft de straat Schurinklaan in Lochem, Eefde. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7211DG gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7211DG 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1962 is Schurinklaan 2 te Eefde. Het pand heeft een oppervlakte van 195m² en een perceeloppervlakte van 1145m² en heeft 8 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers.
De onderneming Sport & More is gevestigd op Schurinklaan 30 te Eefde en is actief in de branche Maatschappelijk werk.
Het adres van deze woning uit 1968 is Schurinklaan 4 te Eefde. Het pand heeft een oppervlakte van 156m² en een perceeloppervlakte van 408m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 550.000.
Het adres van deze woning uit 1968 is Schurinklaan 8 te Eefde. Het pand heeft een oppervlakte van 119m² en een perceeloppervlakte van 405m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 338.000.
Melding Wet Milieubeheer Schurinklaan 24 Eefde
De onderneming Broccoli Co?peratie U.A. is gevestigd op Schurinklaan 12 te Eefde en is actief in de branche Overige belangenbehartiging n.e.g..
Verlenging beslistermijn Schurinklaan 24 (nabij) Eefde
De onderneming Xmas Gifts & More is gevestigd op Schurinklaan 30 te Eefde en is actief in de branche Groothandel in overige consumentenartikelen (non-food) n.e.g..
De besloten vennootschap Neleman Holding B.V. is gevestigd op Schurinklaan 12 te Eefde en is actief in de branche Financiële holdings.
De onderneming Neleman Organic Vineyards Co?peratie U.A. is gevestigd op Schurinklaan 12 te Eefde en is actief in de branche Vervaardiging van wijn uit druiven.
Aangevraagde omgevingsvergunning Schurinklaan 24 (nabij) Eefde
Aangevraagde omgevingsvergunning Schurinklaan 24 Eefde
Tijdelijk verkeersbesluit
Aangevraagde evenementenvergunning Eefdes feest (2019-140405)
De onderneming S-Time is gevestigd op Schurinklaan 2 te Eefde en is actief in de branche Groothandel in juweliersartikelen en uurwerken.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Eefde
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG