Postcode 7214AH betreft de straat Het Wansink in Lochem, Epse. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7214AH gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7214AH 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De stichting Stichting "Ontmoetingsruimte Epse" is gevestigd op Het Wansink 53 te Epse en is actief in de branche Lokaal welzijnswerk.
De vennootschap onder firma Prasanna is gevestigd op Het Wansink 44 te Epse en is actief in de branche Overige paramedische praktijken (geen fysiotherapie en psychologie) en alternatieve genezers.
Aangevraagde evenementenvergunning Voorjaarsmarktje in Epse
Aangevraagde omgevingsvergunning Het Wansink 40 Epse
Bekendgemaakte omgevingsvergunning kap Het Wansink 41 Epse
Bekendgemaakte omgevingsvergunning Het Wansink 40 Epse
Aangevraagde omgevingsvergunning Het Wansink 41 Epse
De onderneming MMV waarnemend huisarts was gevestigd op Het Wansink 43 te Epse en was actief in de branche huisartsen.
Op Koningsnacht (26 april) wordt er een dorpsBBQ georganiseerd. Aansluitend wordt de grootste pub...
Bekendgemaakte omgevingsvergunning Het Wansink 43 Epse
Aangevraagde omgevingsvergunning Het Wansink 43 Epse
Het adres van deze woning uit 1969 is Het Wansink 43 te Epse. Het pand heeft een oppervlakte van 179m² en heeft 8 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 295.000.
Aangevraagde evenementenvergunning Kersmarkt
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Epse
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG