Postcode 7312CV betreft de straat Asselsestraat in Apeldoorn, Driehuizen. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7312CV gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7312CV 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Sollicity PST is gevestigd op Asselsestraat 269 te Apeldoorn en is actief in de branche Burgerlijke en utiliteitsbouw.
De vennootschap onder firma V.o.f. De Bandenkoning is gevestigd op Asselsestraat 273 te Apeldoorn en is actief in de branche Bandenservicebedrijven.
De besloten vennootschap Van Lohuizen & Koning Holding is gevestigd op Asselsestraat 277 te Apeldoorn en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
Dit bedrijfspand op het adres Asselsestraat 75- 2 te Apeldoorn is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1936. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 340 m² (in units vanaf 330 m²) en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Asselsestraat 275 te Apeldoorn is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1936. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 55 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
De onderneming brandNmind is gevestigd op Asselsestraat 279-2 te Apeldoorn en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
De besloten vennootschap Miki B.V. is gevestigd op Asselsestraat 273A te Apeldoorn en is actief in de branche Uitzendbureaus.
Verleende omgevingsvergunning Asselsestraat 273A en 273B, 7312 CV, Apeldoorn, het opdelen van de ...
Provincie Gelderland Wet bodembescherming locatie Asselsestraat 273 in Apeldoorn
Provincie Gelderland Wet bodembescherming locatie Asselsestraat 273 Apeldoorn
De onderneming De bandenkoning is gevestigd op Asselsestraat 273 te Apeldoorn en is actief in de branche Handel in en reparatie van personenauto’s en lichte bedrijfsauto’s (geen import van nieuwe).
Aanvraag omgevingsvergunning Asselsestraat 273, 7312 CV, Apeldoorn, het legaliseren van 4 apparte...
De onderneming fit in a bit is gevestigd op Asselsestraat 277 te Apeldoorn en is actief in de branche Overig sport- en recreatieonderwijs.
De besloten vennootschap Elens B.V. is gevestigd op Asselsestraat 277 te Apeldoorn en is actief in de branche Financiële holdings.
De onderneming Hamedjabbari was gevestigd op Asselsestraat 275 te Apeldoorn en was actief in de branche Goederenvervoer over de weg (geen verhuizingen).
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Driehuizen
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG