Postcode 7371CG betreft de straat Droefakkers in Apeldoorn, Loenen. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7371CG gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7371CG 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1959 is Eerbeekseweg 14 te Loenen. Het pand heeft een oppervlakte van 191m² en een perceeloppervlakte van 726m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 719.000.
Verleende evenementenvergunning: 23/68511 Concours Hippique d.d. 13 mei 2023, Schaapsweide Loener...
Verleende omgevingsvergunning Eerbeekseweg 14, 7371 CG, Loenen, het plaatsen van een dakkapel
Het adres van deze woning uit 1937 is Eerbeekseweg 10 te Loenen. Het pand heeft een oppervlakte van 137m² en een perceeloppervlakte van 762m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 685.000.
De onderneming Y. Plant Dienstverlening is gevestigd op Eerbeekseweg 12 te Loenen en is actief in de branche Overige gespecialiseerde werkzaamheden in de bouw n.e.g..
Dit bedrijfspand op het adres Eerbeekseweg 4 te Loenen is geschikt als Horecagelegenheid. Het betreft hier bestaande bouw uit 1900. Een energielabel is niet beschikbaar. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 1.150.000 euro. Deze horecagelegenheid heeft een oppervlakte van 750 m² en bestaat uit 4 bouwlagen.
Terrasvergunning: Eerbeekseweg 4 in Loenen
Alcoholvergunning: Horeca Exploitatie Maatschappij “de Loenermark” B.V.
Aanvraag terrasvergunning: Eerbeekseweg 4 in Loenen
De onderneming recap dienstverlening is gevestigd op Eerbeekseweg 12 te Loenen en is actief in de branche Reparatie en onderhoud van machines voor algemeen gebruik en machine-onderdelen (geen gereedschap).
De besloten vennootschap Sophie Knoote Holding B.V. is gevestigd op Eerbeekseweg 4 te Loenen en is actief in de branche Financiële holdings.
De onderneming The Packaging Company is gevestigd op Eerbeekseweg 8 te Loenen en is actief in de branche Handelsbemiddeling gespecialiseerd in overige goederen.
De onderneming Autobedrijf Oudbier is gevestigd op Eerbeekseweg 12H te Loenen en is actief in de branche Handel in en reparatie van personenauto’s en lichte bedrijfsauto’s (geen import van nieuwe).
APELDOORN: De Politie van Loenen sluit de burgernetactie. ...
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Loenen
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG