Postcode 7411KL betreft de straat Lange Bisschopstraat in Deventer, Centrum. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7411KL gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7411KL 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap The Vintage Fashion Archivists Holding B.V. is gevestigd op Lange Bisschopstraat 34 te Deventer en is actief in de branche Winkels in tweedehands kleding.
Het adres van deze woning is Lange Bisschopstraat 22 te Deventer. Het pand heeft een oppervlakte van 108m² en een perceeloppervlakte van 48m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 419.000.
Dit bedrijfspand op het adres Lange Bisschopstraat 34 te Deventer is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1900. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 130 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
De onderneming HEATER GLOBAL INC is gevestigd op Lange Bisschopstraat 26 te Deventer en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De onderneming HiLand is gevestigd op Lange Bisschopstraat 34A te Deventer en is actief in de branche Beoefening van podiumkunst.
Dit bedrijfspand op het adres Lange Bisschopstraat 36 te Deventer is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1900. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 77 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
De onderneming VNTGE is gevestigd op Lange Bisschopstraat 34D te Deventer en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Dit bedrijfspand op het adres Lange Bisschopstraat 32 te Deventer is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1900 met energielabel D. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 202 m² (in units vanaf 165 m²) en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Lange Bisschopstraat 24 te Deventer is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw . Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 93 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Lange Bisschopstraat 22 te Deventer is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw . Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 37 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
De onderneming Wpower is gevestigd op Lange Bisschopstraat 34D te Deventer en is actief in de branche Vervaardiging van imitatiesieraden.
Omgevingsvergunning regulier , Lange Bisschopstraat 34, 7411KL Deventer
Omgevingsvergunning regulier , Lange Bisschopstraat 34, 7411 KL Deventer
Omgevingsvergunning regulier,Lange Bisschopstraat 34, 7411 KL Deventer
Omgevingsvergunning regulier Lange Bisschopstraat 40, 7411 KL Deventer
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Centrum
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG