Postcode 7413ZP betreft de straat Lange Rij in Deventer, Oosterstraat. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7413ZP gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7413ZP 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning is Lange Rij 31 te Deventer. Het pand heeft een oppervlakte van 222m² en een perceeloppervlakte van 227m² en heeft 8 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 375.000.
De onderneming W-AUW is gevestigd op Lange Rij 27 te Deventer en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
DEVENTER - ivm een diefstal in Deventer thv Lange Rij zkt politie 1vrouw, licht getint. ...
DEVENTER: ivm een diefstal in Deventer thv Lange Rij zkt politie 1vrouw, licht getint. ...
De onderneming MilkyMang Productions is gevestigd op Lange Rij 35 te Deventer en is actief in de branche Reclamebureaus.
Het adres van deze woning uit 1900 is Lange Rij 27 te Deventer. Het pand heeft een oppervlakte van 77m² en een perceeloppervlakte van 68m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 175.000.
Het adres van deze woning uit 1940 is Lange Rij 9 te Deventer. Het pand heeft een oppervlakte van 116m² en een perceeloppervlakte van 166m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 189.000.
Het adres van deze woning is Lange Rij 13 te Deventer. Het pand heeft een oppervlakte van 95m² en een perceeloppervlakte van 146m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 179.000.
Op 6 februari 2016 om 16:05 is de politie met grote spoed uitgereden naar Lange Rij 34 te Deventer....
De onderneming byAN is gevestigd op Lange Rij 23 te Deventer en is actief in de branche Industrieel ontwerp en vormgeving.
De onderneming Viester is gevestigd op Lange Rij 37 te Deventer en is actief in de branche Winkels in kleding en mode-artikelen; textielsupermarkten.
De onderneming Klus-, montage- & kitbedrijf Briljant is gevestigd op Lange Rij 29 te Deventer en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Oosterstraat
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG