Postcode 7415HV betreft de straat Wezenland in Deventer, Oranjekwartier. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7415HV gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7415HV 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming N.A. Cleaning is gevestigd op Wezenland 213 te Deventer en is actief in de branche Gespecialiseerde reiniging van gebouwen en industriële reiniging.
De besloten vennootschap RI24 B.V. is gevestigd op Wezenland 181 te Deventer en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
De onderneming See U2 Care is gevestigd op Wezenland 189 te Deventer en is actief in de branche Maatschappelijk werk.
De onderneming Nagelhuis Deventer is gevestigd op Wezenland 197 te Deventer en is actief in de branche Schoonheidsverzorging, pedicures en manicures.
De onderneming GalaZorg is gevestigd op Wezenland 195 te Deventer en is actief in de branche Ondersteuning en begeleiding van gehandicapten.
De onderneming SS zorg en begeleiding is gevestigd op Wezenland 189 te Deventer en is actief in de branche Maatschappelijk werk.
De besloten vennootschap Samewi B.V. is gevestigd op Wezenland 181 te Deventer en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
De onderneming Samen personeelsdiensten is gevestigd op Wezenland 181 te Deventer en is actief in de branche Arbeidsbemiddeling.
De onderneming Monteho Bouw en sloop is gevestigd op Wezenland 189 te Deventer en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De onderneming Gala dienstverlening is gevestigd op Wezenland 195 te Deventer en is actief in de branche Gespecialiseerde reiniging van gebouwen en industriële reiniging.
In de nacht van maandag op dinsdag 6 juni 2017 om 04:58 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Wezenland 181 te Deventer....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Oranjekwartier
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG