Postcode 7416WG betreft de straat Oude Holterweg in Deventer, Rielerweg-Oost. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7416WG gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7416WG 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming DOSE is gevestigd op Oude Holterweg 24 te Deventer en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
De onderneming xplo.re IT Services is gevestigd op Oude Holterweg 12B te Deventer en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
Het adres van deze woning uit 1936 is Oude Holterweg 18 te Deventer. Het pand heeft een oppervlakte van 95m² en een perceeloppervlakte van 117m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 325.000.
Het adres van deze woning uit 1935 is Oude Holterweg 24 te Deventer. Het pand heeft een oppervlakte van 83m² en een perceeloppervlakte van 112m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 289.000.
Het adres van deze woning uit 2013 is Oude Holterweg 12B te Deventer. Het pand heeft een oppervlakte van 118m² en een perceeloppervlakte van 140m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 359.000.
Het adres van deze woning uit 1930 is Oude Holterweg 20 te Deventer. Het pand heeft een oppervlakte van 95m² en een perceeloppervlakte van 99m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 285.000.
Het adres van deze woning uit 1935 is Oude Holterweg 26 te Deventer. Het pand heeft een oppervlakte van 82m² en een perceeloppervlakte van 103m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 275.000.
Het adres van deze woning uit 2013 is Oude Holterweg 12 te Deventer. Het pand heeft een oppervlakte van 124m² en een perceeloppervlakte van 160m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers.
De onderneming Klusbedrijf J. Wijting is gevestigd op Oude Holterweg 12B te Deventer en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De onderneming W. de Jong installatieservice is gevestigd op Oude Holterweg 12A te Deventer en is actief in de branche Elektrotechnische bouwinstallatie.
De onderneming Ernst Elektro is gevestigd op Oude Holterweg 36 te Deventer en is actief in de branche Elektrotechnische bouwinstallatie.
De besloten vennootschap T. Pesiwarissa Holding B.V. is gevestigd op Oude Holterweg 22 te Deventer en is actief in de branche Financiële holdings.
Omgevingsvergunning regulier, Oude Holterweg 6, 7416WG Schalkhaar
Omgevingsvergunning regulier Oude Holterweg 6, 7416WG Schalkhaar
Het adres van deze woning uit 1937 is Oude Holterweg 22 te Deventer. Het pand heeft een oppervlakte van 94m² en een perceeloppervlakte van 116m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 109.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Rielerweg-Oost
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG