Postcode 7417TN betreft de straat Volkerakstraat in Deventer, Deltabuurt. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7417TN gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7417TN 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1963 is Volkerakstraat 30 te Deventer. Het pand heeft een oppervlakte van 64m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 210.000.
Het adres van deze woning uit 1963 is Volkerakstraat 42 te Deventer. Het pand heeft een oppervlakte van 76m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 215.000.
De onderneming Allround services ME is gevestigd op Volkerakstraat 22 te Deventer en is actief in de branche Ambulante jeugdzorg.
De onderneming Stukadoor M. Baku Bayo is gevestigd op Volkerakstraat 32 te Deventer en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De onderneming Saban Cleaning is gevestigd op Volkerakstraat 32 te Deventer en is actief in de branche Gespecialiseerde reiniging van gebouwen en industriële reiniging.
De onderneming Hofman Afbouw is gevestigd op Volkerakstraat 28 te Deventer en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De onderneming H.C.E. Bouw is gevestigd op Volkerakstraat 32 te Deventer en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De besloten vennootschap Alacati B.V. is gevestigd op Volkerakstraat 40 te Deventer en is actief in de branche cafés.
De besloten vennootschap Sabel Leeuw Installatie B.V. is gevestigd op Volkerakstraat 40 te Deventer en is actief in de branche Uitzendbureaus.
Het adres van deze woning uit 1965 is Volkerakstraat 28 te Deventer. Het pand heeft een oppervlakte van 65m² en heeft 2 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 185.000.
Het adres van deze woning uit 1966 is Volkerakstraat 26 te Deventer. Het pand heeft een oppervlakte van 68m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 185.000.
Het adres van deze woning uit 1963 is Volkerakstraat 16 te Deventer. Het pand heeft een oppervlakte van 76m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 190.000.
Het adres van deze woning uit 1963 is Volkerakstraat 40 te Deventer. Het pand heeft een oppervlakte van 76m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 195.000.
Het adres van deze woning uit 1963 is Volkerakstraat 18 te Deventer. Het pand heeft een oppervlakte van 76m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 195.000.
De vennootschap onder firma BF Trading Group was gevestigd op Volkerakstraat 38 te Deventer en was actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Deltabuurt
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG