Postcode 7423DD betreft de straat Kievit in Deventer, Groot Douwel. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7423DD gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7423DD 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De vereniging KOORVERENIGING 'DEVENTER DUBBEL KWARTET' is gevestigd op Kievit 56 te Deventer en is actief in de branche Beoefening van podiumkunst.
De onderneming Assits was gevestigd op Kievit 42 te Deventer en was actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Het adres van deze woning uit 1976 is Kievit 34 te Deventer. Het pand heeft een oppervlakte van 152m² en een perceeloppervlakte van 250m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 399.000.
Omgevingsvergunning regulier Kievit 34, 7423 DD Deventer
De onderneming MarkCommotiv is gevestigd op Kievit 54 te Deventer en is actief in de branche Advisering op het gebied van management en bedrijfsvoering (geen public relations en organisatie- ad.
De onderneming A3 Grafisch Intermediair is gevestigd op Kievit 68 te Deventer en is actief in de branche Overige specialistische zakelijke dienstverlening.
Omgevingsvergunning regulier (kappen) Kievit 44, 7423 DD Deventer
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Groot Douwel
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG