Postcode 7433EX betreft de straat Vosmanskamp in Deventer, Dorp Schalkhaar. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7433EX gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7433EX 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Omgevingsvergunning regulier Vosmanskamp 29, 7433EX Schalkhaar
Omgevingsvergunning regulier, Vosmanskamp 29, 7433EX Schalkhaar
De onderneming Sander Mandemaker is gevestigd op Vosmanskamp 33 te Schalkhaar en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
Het adres van deze woning uit 1972 is Vosmanskamp 41 te Schalkhaar. Het pand heeft een oppervlakte van 117m² en een perceeloppervlakte van 190m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 219.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Dorp Schalkhaar
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG