Postcode 7461CC betreft de straat Hangerad in Rijssen-Holten, Kern rand Oost. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7461CC gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7461CC 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1985 is Hangerad 20 te Rijssen. Het pand heeft een oppervlakte van 136m² en een perceeloppervlakte van 437m² en heeft 9 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 449.000.
Het adres van deze woning uit 1897 is Hangerad 36 te Rijssen. Het pand heeft een oppervlakte van 76m² en een perceeloppervlakte van 142m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 259.000.
De onderneming Nijzink Bouwmanagement is gevestigd op Hangerad 4 te RIJSSEN en is actief in de branche Advisering op het gebied van management en bedrijfsvoering (geen public relations en organisatie- ad.
De onderneming Photo Admire is gevestigd op Hangerad 36 te RIJSSEN en is actief in de branche Fotografie.
Omgevingsvergunningen Op adres vindt u alle publicaties over omgevingsvergunningen, met een korte...
De besloten vennootschap Lilo Holding B.V. is gevestigd op Hangerad 22 te RIJSSEN en is actief in de branche Financiële holdings.
De onderneming Gastouder Inge komt thuis was gevestigd op Hangerad 12 te RIJSSEN en was actief in de branche Kinderopvang en peuterspeelzaalwerk.
De onderneming All About Eve is gevestigd op Hangerad 40 te Rijssen en is actief in de branche Industrieel ontwerp en vormgeving.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Kern rand Oost
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG