Postcode 7462EK betreft de straat Esstraat in Rijssen-Holten, De Delle. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7462EK gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7462EK 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming finux is gevestigd op Esstraat 110 te Rijssen en is actief in de branche Advisering op het gebied van informatietechnologie.
Esstraat 108 in Rijssen, het verwijderen van asbest
Het adres van deze woning uit 1936 is Esstraat 112 te Rijssen. Het pand heeft een oppervlakte van 108m² en een perceeloppervlakte van 228m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 339.000.
Esstraat 118 in Rijssen, het verwijderen van asbest
Het adres van deze woning uit 1930 is Esstraat 100 te Rijssen. Het pand heeft een oppervlakte van 143m² en een perceeloppervlakte van 303m² en heeft 8 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 419.000.
Esstraat 122 in Rijssen, het plaatsen van een schutting
Gemeente Rijssen-Holten - aanwijzen gereserveerde gehandicaptenparkeerplaats - aan de Esstraat in...
Hieronder vindt u een sloopmelding, met een korte omschrijving van de activiteit en het interne n...
Sloopmelding Op adres vindt u de sloopmeldingen, met een korte omschrijving van de activiteit en ...
De onderneming Text & Event is gevestigd op Esstraat 108E te Rijssen en is actief in de branche Advisering op het gebied van management en bedrijfsvoering (geen public relations).
De onderneming WIMA Total Car Care is gevestigd op Esstraat 108 te Rijssen en is actief in de branche Gespecialiseerde reparatie van auto’s.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor De Delle
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG