Postcode 7471GT betreft de straat Leeuwerikstraat in Hof van Twente, De Whee I. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7471GT gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7471GT 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Alissa’s Nailstudio is gevestigd op Leeuwerikstraat 5 te Goor en is actief in de branche Schoonheidsverzorging, pedicures en manicures.
Het adres van deze woning uit 1961 is Leeuwerikstraat 9 te Goor. Het pand heeft een oppervlakte van 74m² en een perceeloppervlakte van 193m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 225.000.
De onderneming H.A. Hartman is gevestigd op Leeuwerikstraat 17 te Goor en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
Gemeente Hof van Twente - eenrichtingsverkeer - Leeuwerikstraat
De onderneming Kartistic Nails was gevestigd op Leeuwerikstraat 5 te Goor en was actief in de branche Schoonheidsverzorging, pedicures en manicures.
Het adres van deze woning uit 1961 is Leeuwerikstraat 21 te Goor. Het pand heeft een oppervlakte van 89m² en een perceeloppervlakte van 201m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 149.500.
Het adres van deze woning uit 1961 is Leeuwerikstraat 19 te Goor. Het pand heeft een oppervlakte van 113m² en een perceeloppervlakte van 199m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 149.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor De Whee I
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG