Postcode 7475SG betreft de straat Postweg in Hof van Twente, Verspreide huizen Markelo. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7475SG gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7475SG 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De stichting Stichting Markelokaal is gevestigd op Postweg 4 te Markelo en is actief in de branche Overige ideële organisaties n.e.g..
De stichting Stichting Manifestatie Markelo is gevestigd op Postweg 5a te Markelo en is actief in de branche Gezelligheidsverenigingen.
Op 7 september 2022 om 08:14 is er een 112 melding binnengekomen van een aanrijding met letsel. Daarop is de politie uitgereden naar Postweg te Markelo vanwege een aanrijding met letsel....
De besloten vennootschap Landuwer-Laarman Holding B.V. is gevestigd op Postweg 2 te Markelo en is actief in de branche Financiële holdings.
Kennisgeving besluit op het instemmen met een evaluatie van een bodemsanering volgens het besluit...
De onderneming Alles is Een Alice Slijkhuis is gevestigd op Postweg 4 te Markelo en is actief in de branche Preventieve gezondheidszorg (geen arbobegeleiding).
Op 31 december 2019 om 16:29 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Postweg te Markelo....
Kennisgeving ontvangst melding besluit uniforme saneringen (BUS) voor de locatie Postweg in Marke...
Op 24 november 2018 om 15:17 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Postweg te Markelo....
Het adres van deze woning uit 1988 is Postweg 2 te Markelo. Het pand heeft een oppervlakte van 160m² en een perceeloppervlakte van 6460m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 549.000.
De besloten vennootschap Gezond gemak thuis B.V. is gevestigd op Postweg 12 te Markelo en is actief in de branche Winkels gespecialiseerd in overige artikelen n.e.g..
De besloten vennootschap Laris Holding B.V. is gevestigd op Postweg 12 te Markelo en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
Markelo, verlengen dam met duiker in waterloop 03060105
Op 13 juni 2017 om 10:14 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Postweg 07 te Markelo....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Verspreide huizen Markelo
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG