Postcode 7482HP betreft de straat Den Esker in Haaksbergen, Wolferink 5. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7482HP gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7482HP 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De stichting Stichting Wijkraad Zienesch en Wolferink is gevestigd op Den Esker 21 te Haaksbergen en is actief in de branche Lokaal welzijnswerk.
De onderneming Joost Grondman is gevestigd op Den Esker 43 te Haaksbergen en is actief in de branche Goederenvervoer over de weg (geen verhuizingen).
Het adres van deze woning uit 1982 is Den Esker 9 te Haaksbergen. Het pand heeft een oppervlakte van 116m² en een perceeloppervlakte van 212m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 325.000.
De vennootschap onder firma Leven op Bali is gevestigd op Den Esker 43 te Haaksbergen en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De besloten vennootschap Fresheye Unlimited B.V. is gevestigd op Den Esker 17 te Haaksbergen en is actief in de branche Groothandel in kledingstoffen en fournituren.
Op 30 juli 2017 om 13:29 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Den Esker 069035 te Haaksbergen....
Haaksbergen, uitwateringsbuis met taludsbak waterloop 20040408
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Wolferink 5
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG