Postcode 7531GZ betreft de straat Primulastraat in Enschede, Park Stokhorst. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7531GZ gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7531GZ 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming jmhandelsonderneming is gevestigd op Primulastraat 27 te Enschede en is actief in de branche Verhuur en lease van vrachtwagens, autobussen, caravans en aanhangwagens.
Het adres van deze woning uit 1974 is Primulastraat 25 te Enschede. Het pand heeft een oppervlakte van 138m² en een perceeloppervlakte van 218m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 435.000.
Het adres van deze woning uit 1974 is Primulastraat 27 te Enschede. Het pand heeft een oppervlakte van 166m² en een perceeloppervlakte van 250m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 495.000.
Het adres van deze woning uit 1973 is Primulastraat 9 te Enschede. Het pand heeft een oppervlakte van 146m² en een perceeloppervlakte van 260m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 375.000.
De onderneming MPost Installatietechnicus is gevestigd op Primulastraat 27 te Enschede en is actief in de branche Installatie van verwarmings- en luchtbehandelingsapparatuur.
De besloten vennootschap BeJePrimula B.V. is gevestigd op Primulastraat 7 te Enschede en is actief in de branche Financiële holdings.
Het adres van deze woning uit 1975 is Primulastraat 13 te Enschede. Het pand heeft een oppervlakte van 140m² en een perceeloppervlakte van 255m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 238.000.
Op 12 december 2013 om 15:15 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Primulastraat 1 te Enschede....
De onderneming Faenco is gevestigd op Primulastraat 31 te Enschede en is actief in de branche Advisering op het gebied van management en bedrijfsvoering (geen public relations).
De onderneming Schoonmaakbedrijf H. Niks is gevestigd op Primulastraat 11 te Enschede en is actief in de branche Interieurreiniging van gebouwen.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Park Stokhorst
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG