Postcode 7534ZL betreft de straat Amundsenstraat in Enschede, Eekmaat. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7534ZL gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7534ZL 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1968 is Amundsenstraat 24 te Enschede. Het pand heeft een oppervlakte van 96m² en een perceeloppervlakte van 113m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 200.000.
Gemeente Enschede - Verkeersbesluit instellen en opheffen van gehandicaptenparkeerplaats op kente...
Het adres van deze woning uit 1970 is Amundsenstraat 16 te Enschede. Het pand heeft een oppervlakte van 118m² en een perceeloppervlakte van 133m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 159.000.
De onderneming Duurzaamkozijn.nl is gevestigd op Amundsenstraat 12 te ENSCHEDE en is actief in de branche Bouwtimmeren.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Eekmaat
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG