Postcode 7546CL betreft de straat Bekspringhoek in Enschede, Helmerhoek-Zuid. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7546CL gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7546CL 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1982 is Bekspringhoek 126 te Enschede. Het pand heeft een oppervlakte van 100m² en een perceeloppervlakte van 143m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 289.000.
Het adres van deze woning uit 1982 is Bekspringhoek 156 te Enschede. Het pand heeft een oppervlakte van 101m² en een perceeloppervlakte van 162m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 365.000.
De onderneming Sorella Loes is gevestigd op Bekspringhoek 154 te Enschede en is actief in de branche Thuiszorg.
Het adres van deze woning uit 1982 is Bekspringhoek 132 te Enschede. Het pand heeft een oppervlakte van 99m² en een perceeloppervlakte van 144m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 239.500.
Kennisgeving ontvangst aanvraag omgevingsvergunning Bekspringhoek 170
Kennisgeving ontvangst melding kappen Bekspringhoek 156
Kennisgeving verlenging beslistermijn omgevingsvergunning Bekspringhoek 170
De onderneming La Sorella Cura Loes was gevestigd op Bekspringhoek 154 te Enschede en was actief in de branche Overige paramedische praktijken (geen fysiotherapie en psychologie) en alternatieve genezers.
De onderneming Rots is gevestigd op Bekspringhoek 150 te Enschede en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De onderneming House of Britt is gevestigd op Bekspringhoek 138 te Enschede en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De vennootschap onder firma DiabeMe is gevestigd op Bekspringhoek 142 te Enschede en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
Het adres van deze woning uit 1982 is Bekspringhoek 140 te Enschede. Het pand heeft een oppervlakte van 110m² en een perceeloppervlakte van 144m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 182.500.
De onderneming Uniekje is gevestigd op Bekspringhoek 160 te Enschede en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Gemeente Enschede - het intrekken van een parkeerverbod - aan de Bekspringhoek
De onderneming Susan de Oude Fotografie was gevestigd op Bekspringhoek 140 te Enschede en was actief in de branche Fotografie.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Helmerhoek-Zuid
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG