Postcode 7546DP betreft de straat Boskamphoek in Enschede, Helmerhoek-Zuid. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7546DP gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7546DP 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1984 is Boskamphoek 59 te Enschede. Het pand heeft een oppervlakte van 120m² en een perceeloppervlakte van 260m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 395.000.
De stichting Stichting Reclamegelden markt Lichtenvoorde is gevestigd op Boskamphoek 67 te Enschede en is actief in de branche Vermogensbeheer.
Kennisgeving besluit op aanvraag omgevingsvergunning Boskamphoek 71
Kennisgeving ontvangst aanvraag omgevingsvergunning Boskamphoek 71
Het adres van deze woning uit 1985 is Boskamphoek 51 te Enschede. Het pand heeft een oppervlakte van 142m² en een perceeloppervlakte van 365m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 300.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Helmerhoek-Zuid
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG