Postcode 7547SN betreft de straat Het Lentfert in Enschede, Industrie- en havengebied. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7547SN gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7547SN 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Op 10 januari 2024 is het faillissement uitgesproken van Deep Dye B.V.. Het insolventienummer is F.08/24/19. Deep Dye B.V. is gevestigd in Enschede. Deep Dye B.V. is actief in de branche Overige dienstverlening.
De besloten vennootschap The Cloakroom B.V. is gevestigd op Het Lentfert 51 te Enschede en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De onderneming Nauttech is gevestigd op Het Lentfert 51 te Enschede en is actief in de branche Reparatie en onderhoud van schepen.
De besloten vennootschap Clairify Holding B.V. is gevestigd op Het Lentfert 51 te Enschede en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap De Vos Diensten Enschede B.V. is gevestigd op Het Lentfert 31 te Enschede en is actief in de branche Groothandel in papier en karton.
De vennootschap onder firma Brunselaar-Sipkema v.o.f. is gevestigd op Het Lentfert 43 te Enschede en is actief in de branche Kermisattracties.
De besloten vennootschap MSP Exploitatie B.V. is gevestigd op Het Lentfert 1 te Enschede en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap Huima Specials B.V. is gevestigd op Het Lentfert 27 te Enschede en is actief in de branche Vervaardiging van tandwielen, lagers en overige drijfwerkelementen.
Kennisgeving ontwerpbesluit op aanvraag omgevingsvergunning Het Lentfert 15 en 15A
Kennisgeving ontvangst aanvraag omgevingsvergunning Het Lentfert 15 en 15A
Dit bedrijfspand op het adres Het Lentfert 21 te Enschede is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1979. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder loading docks, overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, heater, toilet en airconditioning. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 1.431 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Het Lentfert 51 te Enschede is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1978. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer, heater, toilet, pantry, inbouwarmaturen en te openen ramen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 1.548 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Kennisgeving besluit op aanvraag instemmingsbesluit kabels en leidingen Het Lentfert, t.h.v. nr....
Kennisgeving ontvangst aanvraag instemmingsbesluit kabels en leidingen Het Lentfert, t.h.v. nr. ...
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Industrie- en havengebied
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG