Postcode 7553BM betreft de straat Sterkerstraat in Hengelo, Tuindorp 't Lansink. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7553BM gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7553BM 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De vennootschap onder firma Ohker Living is gevestigd op Sterkerstraat 30 te Hengelo en is actief in de branche Winkels in artikelen voor woninginrichting algemeen assortiment.
Het adres van deze woning uit 1994 is Sterkerstraat 12 te Hengelo (OV). Het pand heeft een oppervlakte van 83m² en een perceeloppervlakte van 161m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 259.000.
De vereniging vtv Thrinon was gevestigd op Sterkerstraat 1 te Hengelo en was actief in de branche Hobbyclubs.
De onderneming Boukje Kistemaker Consultancy is gevestigd op Sterkerstraat 24 te HENGELO en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Tuindorp 't Lansink
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG