Postcode 7559SE betreft de straat Alfred Marshallstraat in Hengelo, Bedrijventerrein Westermaat-Noordoost. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7559SE gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7559SE 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap Janssen de Jong OnderhoudPlus B.V. is gevestigd op Alfred Marshallstraat 1 te Hengelo en is actief in de branche Burgerlijke en utiliteitsbouw.
De besloten vennootschap Stork Plastics Machinery B.V. is gevestigd op Alfred Marshallstraat 2 te Hengelo en is actief in de branche Vervaardiging van machines voor de kunststof- en rubberindustrie.
De besloten vennootschap Janssen de Jong Bouw Noord-Oost B.V. is gevestigd op Alfred Marshallstraat 1 te Hengelo en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De besloten vennootschap Tune Holding B.V. is gevestigd op Alfred Marshallstraat 5 te Hengelo en is actief in de branche Financiƫle holdings.
De besloten vennootschap Newes B.V. is gevestigd op Alfred Marshallstraat 5 te Hengelo en is actief in de branche Reparatie van producten van metaal.
De besloten vennootschap Tools 4 Rent B.V. is gevestigd op Alfred Marshallstraat 5 te Hengelo en is actief in de branche Uitzendbureaus.
Alfred Marshallstraat 2, 7559 SE, maken fundatie voor draaibank (22-02-2018) Inzien en bezwaar U...
Alfred Marshallstraat 2, 7559 SE, maken fundatie voor draaibank (14-02-2018) De publicatie van b...
In de nacht van vrijdag op zaterdag 14 oktober 2017 om 03:37 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Alfred Marshallstraat 051231 te Hengelo....
Op 10 april 2017 om 15:38 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Alfred Marshallstraat 13 te Hengelo....
Op 21 december 2016 om 09:44 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Alfred Marshallstraat 2 te Hengelo....
Op 23 september 2016 om 09:26 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Alfred Marshallstraat 2 te Hengelo....
Op 28 juni 2016 om 07:23 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Alfred Marshallstraat 2 te Hengelo....
Op 7 juni 2016 om 07:47 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Alfred Marshallstraat 2 te Hengelo....
De besloten vennootschap Bouwlijn/OnderhoudPlus B.V. is gevestigd op Alfred Marshallstraat 1 te HENGELO en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Bedrijventerrein Westermaat-Noordoost
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG