Postcode 7572EE betreft de straat Tom Okkerstraat in Oldenzaal, Glinde-Hooiland. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7572EE gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7572EE 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap RJD Holding B.V. is gevestigd op Tom Okkerstraat 3 te Oldenzaal en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
Het adres van deze woning uit 1998 is Tom Okkerstraat 9 te Oldenzaal. Het pand heeft een oppervlakte van 124m² en een perceeloppervlakte van 142m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 395.000.
Het adres van deze woning uit 1997 is Tom Okkerstraat 5 te Oldenzaal. Het pand heeft een oppervlakte van 125m² en een perceeloppervlakte van 142m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 325.000.
Het adres van deze woning uit 1998 is Tom Okkerstraat 3 te Oldenzaal. Het pand heeft een oppervlakte van 126m² en een perceeloppervlakte van 142m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 315.000.
De onderneming PB Products is gevestigd op Tom Okkerstraat 13 te Oldenzaal en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De vennootschap onder firma PJ Products is gevestigd op Tom Okkerstraat 13 te Oldenzaal en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Glinde-Hooiland
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG