Postcode 7577BC betreft de straat Leeuwebek in Oldenzaal, De Essen. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7577BC gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7577BC 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1977 is Leeuwebek 19 te Oldenzaal. Het pand heeft een oppervlakte van 110m² en een perceeloppervlakte van 127m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 345.000.
Het adres van deze woning uit 1979 is Leeuwebek 23 te Oldenzaal. Het pand heeft een oppervlakte van 115m² en een perceeloppervlakte van 177m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 369.000.
Het adres van deze woning uit 1978 is Leeuwebek 1 te Oldenzaal. Het pand heeft een oppervlakte van 117m² en een perceeloppervlakte van 133m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 345.000.
Het adres van deze woning uit 1913 is Leeuwebek 5 te Oldenzaal. Het pand heeft een oppervlakte van 95m² en een perceeloppervlakte van 129m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 389.500.
De onderneming Damhuis Consultancy is gevestigd op Leeuwebek 15 te OLDENZAAL en is actief in de branche Markt- en opinieonderzoekbureaus.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor De Essen
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG