Postcode 7582DC betreft de straat het Boerrigter in Losser, Losser-West. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7582DC gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7582DC 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1980 is het Boerrigter 76 te Losser. Het pand heeft een oppervlakte van 138m² en een perceeloppervlakte van 254m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 385.000.
De vereniging R.K. Uitvaartvereniging Losser is gevestigd op het Boerrigter 104 te Losser en is actief in de branche Uitvaartverzorging.
De vereniging Vereniging van Eigenaars De Uiver te Oldenzaal is gevestigd op het Boerrigter 76 te Losser en is actief in de branche Overige belangenbehartiging n.e.g..
Gemeente Losser - aanvraag omgevingsvergunning - plaatsen van een dakkapel - het Boerrigter 108, ...
De stichting Stichting Hart voor Ruby was gevestigd op het Boerrigter 88 te Losser en was actief in de branche Overig maatschappelijk advies, gemeenschapshuizen en samenwerkingsorganen op het gebied van welzijn.
De onderneming Dacore Nederland is gevestigd op het Boerrigter 92 te Losser en is actief in de branche Groothandel in huismeubilair, woningtextiel, vloerbedekking en verlichting.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Losser-West
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG