Postcode 7582EA betreft de straat Sweelinckstraat in Losser, Losser-West. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7582EA gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7582EA 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1980 is Sweelinckstraat 8 te Losser. Het pand heeft een oppervlakte van 135m² en een perceeloppervlakte van 173m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 389.500.
Het adres van deze woning uit 1980 is Sweelinckstraat 6 te Losser. Het pand heeft een oppervlakte van 125m² en een perceeloppervlakte van 172m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 309.000.
De onderneming Y.S. Handel is gevestigd op Sweelinckstraat 20 te Losser en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Gemeente Losser - verlening omgevingsvergunning - wijzigen van het bestemmingsplan voor het reali...
Gemeente Losser - aanvraag omgevingsvergunning - wijzigen van het bestemmingsplan voor het realis...
Het adres van deze woning uit 1981 is Sweelinckstraat 18 te Losser. Het pand heeft een oppervlakte van 115m² en een perceeloppervlakte van 250m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 189.000.
Het adres van deze woning is Sweelinckstraat 22 te Losser. Het pand heeft een oppervlakte van 120m² en een perceeloppervlakte van 173m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 175.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Losser-West
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG